5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولات

10G ماژول XFP

گواهی
کیفیت خوب فرستنده SFP + اپتیکال برای فروش
کیفیت خوب فرستنده SFP + اپتیکال برای فروش
نظرات مشتریان
It is a pleasure to do business with you. I would like to recommend this seller.

—— Charlie Becker

Have been working together for more than 2 years very professional.all products works fine in our equipments.Thank you.

—— Matilda Kendrick

Good quality,great dealer,our clients are happy with your products.

—— Jennie Elder

چت IM آنلاین در حال حاضر

10G ماژول XFP

(78)
چین Enterasys LC SR Optical Transceiver 10G XFP Module 850 nm 10GBASE-SR-XFP کارخانه

Enterasys LC SR Optical Transceiver 10G XFP Module 850 nm 10GBASE-SR-XFP

Enterasys LC SR Optical Transceiver 10G XFP Module 850 nm 10GBASE-SR-XFP Specifications: P/N 10GBASE-SR-XFP-A Datarate 10.3G/ps Distance 300M Wavelength 850nm Transmitter VCSEL Receiver PIN Media MMF DDM/DOM ... Read More
2014-09-10 10:55:04
چین Custom Foundry 10G XFP Module 1310nm Serial Pluggable 10G-XFP-LR کارخانه

Custom Foundry 10G XFP Module 1310nm Serial Pluggable 10G-XFP-LR

Custom Foundry 10G XFP Module 1310nm Serial Pluggable 10G-XFP-LR Specifications: P/N 10G-XFP-LR-A Datarate 10.3G/ps Distance 10KM Wavelength 1310nm Transmitter DFB Receiver PIN Media SMF DDM/DOM YES Connector ... Read More
2014-09-10 10:55:04
چین Foundry Optical Transceiver 10G XFP Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm کارخانه

Foundry Optical Transceiver 10G XFP Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm

Foundry Optical Transceiver 10G XFP Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm Specifications: P/N10G-XFP-ER-ADatarate10G/psDistance40KMWavelength1550nmTransmitterEMLReceiverPINMediaSMFDDM/DOMYESConnectorLCApplicationEth... Read More
2014-09-10 10:55:04
چین Allied Telesis 10GBASE-LR XFP Optical Transceiver Module 1310nm 10km AT-XPLR کارخانه

Allied Telesis 10GBASE-LR XFP Optical Transceiver Module 1310nm 10km AT-XPLR

Allied Telesis 10GBASE-LR XFP Optical Transceiver Module 1310nm 10km AT-XPLR Specifications: P/NAT-XPLR-ADatarate10.3G/psDistance10KMWavelength1310nmTransmitterDFBReceiverPINMediaSMFDDM/DOMYESConnectorLCApplica... Read More
2014-09-10 10:55:05
چین Alcatel 10GE Optical Transceiver Module 10KM 1310nm For SMF 10G-XFP-LR کارخانه

Alcatel 10GE Optical Transceiver Module 10KM 1310nm For SMF 10G-XFP-LR

Alcatel 10GE Optical Transceiver Module 10KM 1310nm For SMF 10G-XFP-LR Specifications: P/N10G-XFP-LR-ADatarate10G/psWavelength1310nm Distance10KMTransmitterDFBReceiverPINMediaSMFDDM/DOMYESConnectorLCApplication... Read More
2014-09-10 10:55:03
چین Extreme Tunable DWDM XFP Optical Transceiver Module For SMF 80km LC 10220 کارخانه

Extreme Tunable DWDM XFP Optical Transceiver Module For SMF 80km LC 10220

Extreme Tunable DWDM XFP Optical Transceiver Module For SMF 80km LC 10220 Specifications: P/N 10220-A Datarate 10G/ps Distance 80KM Wavelength DWDM Tunable ITU 50Ghz Transmitter DFB Receiver APD Media SMF DDM... Read More
2014-09-10 10:55:04
چین MMF 10G ماژول XFP SR 850nm 300m برای FC 10x Telcom OC192 / STM-64 کارخانه

MMF 10G ماژول XFP SR 850nm 300m برای FC 10x Telcom OC192 / STM-64

MMF 10G ماژول XFP SR 850nm 300m برای FC 10x Telcom OC192 / STM-64 مشخصات: P / N AOX-8192-SR نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین 850 نانومتر فاصله 300 م فرستنده VSCEL گیرنده پین رسانه ها MMF DDM / DOM بله اتصال دهنده ... Read More
2014-09-10 10:55:02
چین 1310 نانومتر 10Km 10G ماژول XFP LR برای یک حالت Datacom 10G اترنت کارخانه

1310 نانومتر 10Km 10G ماژول XFP LR برای یک حالت Datacom 10G اترنت

1310 نانومتر 10Km 10G ماژول XFP LR برای یک حالت Datacom 10G اترنت مشخصات: P / N AOX-3192-LR نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین 1310 نانومتر فاصله 10 کیلو متر فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM بله اتصال د... Read More
2014-09-10 10:55:02
چین SMF FC 10G ماژول XFP LRM 1310 نانومتر 220 مگا بایت برای 10 گیگابایت اترنت، OC192 / STM-64 کارخانه

SMF FC 10G ماژول XFP LRM 1310 نانومتر 220 مگا بایت برای 10 گیگابایت اترنت، OC192 / STM-64

SMF FC 10G ماژول XFP LRM 1310 نانومتر 220 مگا بایت برای 10 گیگابایت اترنت، OC192 / STM-64 مشخصات: P / N AOX-3192-LRM نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین 1310 نانومتر فاصله 220 مگا فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها MMF ... Read More
2014-09-10 10:55:02
چین 1550 نانومتر 40 کیلو متر 10G ماژول XFP ER با اتصال LC برای سوئیچ ها، روترها کارخانه

1550 نانومتر 40 کیلو متر 10G ماژول XFP ER با اتصال LC برای سوئیچ ها، روترها

1550 نانومتر 40 کیلو متر 10G ماژول XFP ER با اتصال LC برای سوئیچ ها، روترها مشخصات: P / N AOX-5192-ER نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین 1550 نانومتر فاصله 40 کیلو متر فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM ب... Read More
2014-09-10 10:55:02
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|