5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولات10G ماژول XFP

1550 نانومتر 40 کیلو متر 10G ماژول XFP ER با اتصال LC برای سوئیچ ها، روترها

1550 نانومتر 40 کیلو متر 10G ماژول XFP ER با اتصال LC برای سوئیچ ها، روترها

    • 1550nm 40Km 10G XFP Module ER With LC Connector For Switches , Routers
    • 1550nm 40Km 10G XFP Module ER With LC Connector For Switches , Routers
    • 1550nm 40Km 10G XFP Module ER With LC Connector For Switches , Routers
    • 1550nm 40Km 10G XFP Module ER With LC Connector For Switches , Routers
    • 1550nm 40Km 10G XFP Module ER With LC Connector For Switches , Routers
  • 1550nm 40Km 10G XFP Module ER With LC Connector For Switches , Routers

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: AscentOptics/Neuter, OEM
    گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    شماره مدل: AOX-5192-ER

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    جزئیات بسته بندی: 10 و یا 20PCS / سینی پلاستیکی، 1PC / جعبه هدیه
    زمان تحویل: ظرف 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, اتحادیه های غربی
    قابلیت ارائه: 50, 000pcs در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: 10G ماژول XFP نرخ داده: 10.3G / PS
    فاصله: 40 کیلو متر طول موج: 1550 نانومتر
    DDM / DOM: بله نرم افزار: تاریخچه 10G اترنت / 10x FC Telcom OC192 / STM-64



    1550 نانومتر 40 کیلو متر 10G ماژول XFP ER با اتصال LC برای سوئیچ ها، روترها

    مشخصات:

    P / N

    AOX-5192-ER

    نرخ داده

    10G / ps

    موج ولنتاین

    1550 نانومتر

    فاصله

    40 کیلو متر

    فرستنده

    DFB

    گیرنده

    پین

    رسانه ها

    SMF

    DDM / DOM

    بله

    اتصال دهنده

    LC

    کاربرد

    Datacom 10G اترنت / 10x FC Telcom OC192 / STM-64

    دمای عملیاتی

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    تامین کننده ولتاژ

    3.3V

    صدور گواهینامه

    CE / FCC / ROHS / TUV / UL

    نام تجاری

    AscentOptics / Neuter، OEM


    10G XFP ER 1550 نانومتر 40 کیلو متر تک حالت Datacom 10G اترنت / 10x FC Telcom OC192 / STM-64

    شرح:

    ماژول های XFP قابل تغییر و قابل تغییر هستند و مستقل از پروتکل هستند. آنها معمولا در طول موج های مادون قرمز نزدیک (رنگ) 850 نانومتر، 1310 نانومتر یا 1550 نانومتر عمل می کنند. برنامه های اصلی شامل 10 گیگابیت اترنت، کانال فیبر کانال 10 گیگابایت / ثانیه، اپتیک همزمان شبکه (SONET) در نرخ OC-192، شبکهای نوری همزمان STM-64، 10 Gbit / s شبکه حمل و نقل نوری (OTN) OTU-2 و اتصالات اپتیک موازی. آنها می توانند بیش از یک موج طولی کار کنند یا از تکنیک های چند منظوره تقسیم طول موج طولانی استفاده کنند. آنها عبارتند از تشخیص دیجیتالی که مدیریت را فراهم می کند که به استاندارد SFF-8472 اضافه شده است. ماژول های XFP از نوع اتصال فیبر LC برای رسیدن به تراکم بالا استفاده می کنند.

    AscentOptics 10G XFP Module ارائه می دهد مشتریان انواع 10 گیگابیت اترنت و Packet-over-SONET / SDH (POS) گزینه های اتصال برای مرکز داده، قفسه سیم کشی شرکت، و برنامه های کاربردی حمل و نقل ارائه دهنده خدمات.

    امکانات
    • 10Gb / s رابط سریال نوری به 802.3ae، 10GBASE ER / EW
    • فرستنده EML با 1550 نانومتری با TEC خنک کننده، عکس آشکارساز پین
    • رابط مکانیکی XFP با لولای محرمانه و قابل جابجایی گرم
    • XFI سریع رابط برق
    • رابط 2 سیم برای مدیریت و مانیتور تشخیص دیجیتال
    • دمای مورد کار: 0 تا 70 درجه سانتی گراد
    • مسکن تمام فلز برای عملکرد برتر EMI
    • سازگار با RoHS
    • هیچ ساعت مرجع مورد نیاز نیست

    برنامه های کاربردی

    • سوئیچ ها و روترهای اترنت 10GE
    • 10GE ذخیره سازی
    • کارت خط SONET (OC-192) / SDH (STM64)

    AscentOptics 10G XFP

    P / N نرخ داده فاصله طول موج رسانه ها اتصال دهنده
    AOX-8192-SR 10G / ps 300 م 850 نانومتر MM LC
    AOX-3192-LR 10G / ps 10 کیلو متر 1310 نانومتر SM LC
    AOX-3192-LRM 10G / ps 220 مگا 1310 نانومتر MM LC
    AOX-5192-ER 10G / ps 40 کیلو متر 1550 نانومتر SM LC
    AOX-5192-ZR 10G / ps 80 کیلوگرم 1550 نانومتر SM LC
    AOX-CXXXX-R40 10G / ps 40 کیلو متر CWDM XXXXnm SM LC
    AOX-CXXXX-R80 10G / ps 80 کیلوگرم CWDM XXXXnm SM LC
    AOX-DXX-R40 10G / ps 40 کیلو متر DWDM CHXX SM LC
    AOX-DXX-R80 10G / ps 80 کیلوگرم DWDM CHXX SM LC
    AOX-DTXX-R80 10G / ps 80 کیلوگرم DWDM قابل تنظیم CHXX SM LC

    مزیت رقابتی:

    1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
    2. قیمت گذاری رقابتی
    3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM برچسب سفارشی
    5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

    اطلاعات تماس
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات