5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولات

10G ماژول Xenpak

گواهی
کیفیت خوب فرستنده SFP + اپتیکال برای فروش
کیفیت خوب فرستنده SFP + اپتیکال برای فروش
نظرات مشتریان
It is a pleasure to do business with you. I would like to recommend this seller.

—— Charlie Becker

Have been working together for more than 2 years very professional.all products works fine in our equipments.Thank you.

—— Matilda Kendrick

Good quality,great dealer,our clients are happy with your products.

—— Jennie Elder

چت IM آنلاین در حال حاضر

10G ماژول Xenpak

(44)
چین 10GBASE-SR Multi-mode Optical Transceiver 10G Xenpak Module 3CXENPAK94 کارخانه

10GBASE-SR Multi-mode Optical Transceiver 10G Xenpak Module 3CXENPAK94

10GBASE-SR Multi-mode Optical Transceiver 10G Xenpak Module 3CXENPAK94 Specification: P/N 3CXENPAK94-A Datarate 10.3G Wavelength 850nm Distance 300M Transmitter VESCEL Receiver PIN Media MMF DDM/DOM YES ... Read More
2014-09-10 10:53:02
چین SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت کارخانه

SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت

SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت مشخصات: P / N AOK-8192-SR نرخ داده 10.3 گرم موج ولنتاین 850 نانومتر فاصله 300 م فرستنده VESCEL گیرنده پین رسانه ها MMF DDM / DOM بله اتصال ... Read More
2014-09-10 10:53:01
چین SC LR 10G Xenpak ماژول SMF 1310nm 10km برای Datacom اترنت Xenpak-10g-lr کارخانه

SC LR 10G Xenpak ماژول SMF 1310nm 10km برای Datacom اترنت Xenpak-10g-lr

SC LR 10G Xenpak ماژول SMF 1310nm 10km برای Datacom اترنت xenpak-10g-lr مشخصات: P / N AOK-3192-LR نرخ داده 10G موج ولنتاین 1310 نانومتر فاصله 10 کیلو متر فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM بله اتصال ... Read More
2014-09-10 10:53:01
چین 220 مگابایت 10 گیگابیت Xenpak ماژول SC LRM 1310nm MMF برای کلید 10GE کارخانه

220 مگابایت 10 گیگابیت Xenpak ماژول SC LRM 1310nm MMF برای کلید 10GE

220 مگابایت 10 گیگابیت Xenpak ماژول SC LRM 1310nm MMF برای کلید 10GE مشخصات: P / N AOK-3192-LRM نرخ داده 10G موج ولنتاین 1310 نانومتر فاصله 220 مگا فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها MMF DDM / DOM بله اتصال دهنده ... Read More
2014-09-10 10:53:01
چین 10KM LW 10G ماژول Xenpak 1310 نانومتر فیبر تک موتوره Xenpak-10 گیگابایتی کارخانه

10KM LW 10G ماژول Xenpak 1310 نانومتر فیبر تک موتوره Xenpak-10 گیگابایتی

10KM LW 10G Xenpak ماژول 1310 نانومتر فیبر تک موتوره Xenpak-10 گیگابایتی مشخصات: P / N AOK-3192-LW نرخ داده 10G موج ولنتاین 1310 نانومتر فاصله 10 کیلو متر فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM بله اتصال ... Read More
2014-09-10 10:53:01
چین فیبر نوری SMF 10G ماژول Xenpak 1550nm 40km Xenpak-10gb-ER کارخانه

فیبر نوری SMF 10G ماژول Xenpak 1550nm 40km Xenpak-10gb-ER

فیبر نوری SMF 10G Xenpak فرستنده گیر 1550 نان 40km Xenpak-10gb-ER مشخصات: P / N AOK-5192-ER نرخ داده 10.3 گرم موج ولنتاین 1550 نانومتر فاصله 40 کیلو متر فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM بله اتصال د... Read More
2014-09-10 10:53:01
چین DDM / DOM 10G ماژول Xenpak 1550nm SMF 80km برای FC Xenpak-10GB-ZR کارخانه

DDM / DOM 10G ماژول Xenpak 1550nm SMF 80km برای FC Xenpak-10GB-ZR

DDM / DOM 10G ماژول Xenpak 1550nm SMF 80km برای FC Xenpak-10GB-ZR مشخصات: P / N AOK-5192-ZR نرخ داده 10.3 گرم موج ولنتاین 1550 نانومتر فاصله 80 کیلوگرم فرستنده DFB گیرنده APD رسانه ها SMF DDM / DOM بله اتصال ده... Read More
2014-09-10 10:53:01
چین SMF CWDM 10G Xenpak ماژول 1470nm 1490nm 1510nm برای یک حالت Datacom اترنت کارخانه

SMF CWDM 10G Xenpak ماژول 1470nm 1490nm 1510nm برای یک حالت Datacom اترنت

SMF CWDM 10G Xenpak ماژول 1470nm 1490nm 1510nm برای یک حالت Datacom اترنت مشخصات: P / N AOK-CXXXX-R40 نرخ داده 10.3 گرم موج ولنتاین CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 فاصله 40 کیلو متر فرستنده DFB گیر... Read More
2014-09-10 10:53:01
چین 80KM ماژول فرستنده گیرنده Xenpak SMF 10G برای کانال فیبر تکامود کارخانه

80KM ماژول فرستنده گیرنده Xenpak SMF 10G برای کانال فیبر تکامود

80KM ماژول فرستنده گیرنده Xenpak SMF 10G برای کانال فیبر تکامود مشخصات: P / N AOK-CXXXX-R80 نرخ داده 10.3 گرم موج ولنتاین CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 فاصله 80 کیلوگرم فرستنده DFB گیرنده APD رسا... Read More
2014-09-10 10:53:01
چین DWDM 10GBase / 10G ماژول Xenpak 1530.33 - 1561.42nm 40km برای Datacom اترنت کارخانه

DWDM 10GBase / 10G ماژول Xenpak 1530.33 - 1561.42nm 40km برای Datacom اترنت

DWDM 10GBase / 10G ماژول Xenpak 1530.33 - 1561.42nm 40km برای Datacom اترنت مشخصات: P / N AOK-DXX-R40 نرخ داده 10.3 گرم موج ولنتاین DWDM 1530.33-1561.42nm فاصله 40 کیلو متر فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|