5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولات

فرستنده های سازگار CISCO

گواهی
کیفیت خوب فرستنده SFP + اپتیکال برای فروش
کیفیت خوب فرستنده SFP + اپتیکال برای فروش
نظرات مشتریان
It is a pleasure to do business with you. I would like to recommend this seller.

—— Charlie Becker

Have been working together for more than 2 years very professional.all products works fine in our equipments.Thank you.

—— Matilda Kendrick

Good quality,great dealer,our clients are happy with your products.

—— Jennie Elder

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده های سازگار CISCO

(109)
چین فرستنده های سازگار 1000BASE-T SFP CISCO برای اتصال دهنده RJ-45 GLC-T کارخانه

فرستنده های سازگار 1000BASE-T SFP CISCO برای اتصال دهنده RJ-45 GLC-T

فرستنده های سازگار 1000BASE-T SFP CISCO برای اتصال دهنده RJ-45 GLC-T مشخصات: P / N GLC-TA نرخ داده 10/100 / 1000BASE یا 1000BASE فاصله 100 متر رسانه ها 0.1 (UTP-5 ) DDM / DOM دیجیتال (اختیاری) اتصال دهنده RJ-45 ... Read More
2014-09-10 10:58:10
چین فرستندهای SFP DDM / DOM RJ-45 SFP-GE-T 1000BASE CISCO برای GE / FC کارخانه

فرستندهای SFP DDM / DOM RJ-45 SFP-GE-T 1000BASE CISCO برای GE / FC

فرستندهای SFP DDM / DOM RJ-45 SFP-GE-T 1000BASE CISCO برای GE / FC مشخصات: P / N SFP-GE-TA نرخ داده 1000BASE فاصله 100 متر رسانه ها 0.1 (UTP-5) DDM / DOM دیجیتال (اختیاری) اتصال دهنده RJ-45 کاربرد GE / FC دمای ... Read More
2014-09-10 10:58:10
چین فرستنده های سازگار SFP CISCO سازگار با DWDM 1560.61nm برای SMF DWDM-SFP-xxxx کارخانه

فرستنده های سازگار SFP CISCO سازگار با DWDM 1560.61nm برای SMF DWDM-SFP-xxxx

فرستنده های سازگار SFP CISCO سازگار با DWDM 1560.61nm برای SMF DWDM-SFP-xxxx مشخصات: P / N DWDM-SFP-xxxx-A نرخ داده 1.25 گیگابایت بر ثانیه فاصله 80 کیلوگرم طول موج DWDM 1530.33-1561.42nm فرستنده DFB گیرنده APD ... Read More
2014-09-10 10:58:10
چین فرستنده های سازگار با 80KM CISCO 1.25 گیگابایت / ثانیه، کوچک فاکتور فاکتور Pluggable کارخانه

فرستنده های سازگار با 80KM CISCO 1.25 گیگابایت / ثانیه، کوچک فاکتور فاکتور Pluggable

فرستنده های سازگار با 80KM CISCO 1.25 گیگابایت / ثانیه، کوچک فرم-عامل Pluggable مشخصات: P / N CWDM-SFP-xxxx-A نرخ داده 1.25 گیگابایت بر ثانیه فاصله 80 کیلوگرم طول موج CWDM 1310nm-1610nm فرستنده DFB گیرنده پین ر... Read More
2014-09-10 10:58:10
چین فرستنده های CISCO SFP 1550nm برای SMF / Gigabit Ethernet GLC-ZX-SMD کارخانه

فرستنده های CISCO SFP 1550nm برای SMF / Gigabit Ethernet GLC-ZX-SMD

فرستنده های CISCO SFP 1550nm برای SMF / Gigabit Ethernet GLC-ZX-SMD مشخصات: P / N GLC-ZX-SMD-A نرخ داده 1.25 گیگابایت بر ثانیه فاصله 80 کیلوگرم طول موج 1550 نانومتر فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM ... Read More
2014-09-10 10:58:10
چین فرستنده های سازگار LC SMD CISCO برای SDH / FC GLC-LH-SMD کارخانه

فرستنده های سازگار LC SMD CISCO برای SDH / FC GLC-LH-SMD

فرستنده های سازگار LC SMD CISCO برای SDH / FC GLC-LH-SMD مشخصات: P / N GLC-LH-SMD-A نرخ داده 1.25G فاصله 20KM طول موج 1310 نانومتر فرستنده FP گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM بله اتصال دهنده LC کاربرد GE دمای ... Read More
2014-09-10 10:58:10
چین 1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP فرستنده 1310 نانومتری 1.25G GLC-LH-SM کارخانه

1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP فرستنده 1310 نانومتری 1.25G GLC-LH-SM

1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP فرستنده 1310 نانومتری 1.25G GLC-LH-SM مشخصات فنی: P / N GLC-LH-SM-A نرخ داده 1.25G فاصله 20KM طول موج 1310 نانومتر فرستنده FP گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM نه اتصال دهنده ... Read More
2014-09-10 10:58:10
چین فرستنده های سازگار SFP CISCO 850nm برای MMF / GE GLC-SX-MM کارخانه

فرستنده های سازگار SFP CISCO 850nm برای MMF / GE GLC-SX-MM

فرستنده های سازگار SFP CISCO 850nm برای MMF / GE GLC-SX-MM مشخصات: P / N GLC-SX-MM-A نرخ داده 1.25 گیگابایت بر ثانیه فاصله 550 م طول موج 850 نانومتر فرستنده VCSEL گیرنده پین رسانه ها MMF DDM / DOM نه اتصال دهند... Read More
2014-09-10 10:58:10
چین فرستنده های سازگار با 1000BASE-ZX SFP CISCO برای سوئیچ GLC-ZX-SM کارخانه

فرستنده های سازگار با 1000BASE-ZX SFP CISCO برای سوئیچ GLC-ZX-SM

فرستنده های سازگار با 1000BASE-ZX SFP CISCO برای سوئیچ GLC-ZX-SM مشخصات: P / N GLC-ZX-SM-A نرخ داده 1.25 گیگابایت بر ثانیه موج ولنتاین 1550 نانومتر فاصله 80 کیلوگرم فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM ... Read More
2014-09-10 10:58:09
چین فرستنده سی سی سی SFP 1.25Gb / s 1300nm برای گیگابیت اترنت SFP-GE-L کارخانه

فرستنده سی سی سی SFP 1.25Gb / s 1300nm برای گیگابیت اترنت SFP-GE-L

فرستنده سی سی سی SFP 1.25Gb / s 1300nm برای گیگابیت اترنت SFP-GE-L مشخصات: P / N SFP-GE-LA نرخ داده 1.25 گیگابایت بر ثانیه فاصله 20KM طول موج 1310 نانومتر فرستنده FP گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM بله اتصال ... Read More
2014-09-10 10:58:09
Page 1 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|