5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولات

فرستنده SFP + اپتیکال

گواهی
کیفیت خوب فرستنده SFP + اپتیکال برای فروش
کیفیت خوب فرستنده SFP + اپتیکال برای فروش
نظرات مشتریان
It is a pleasure to do business with you. I would like to recommend this seller.

—— Charlie Becker

Have been working together for more than 2 years very professional.all products works fine in our equipments.Thank you.

—— Matilda Kendrick

Good quality,great dealer,our clients are happy with your products.

—— Jennie Elder

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده SFP + اپتیکال

(87)
چین Alcatel-lucent SFP+ Optical Transceiver Module for MMF SFP-10G-SR-AL کارخانه

Alcatel-lucent SFP+ Optical Transceiver Module for MMF SFP-10G-SR-AL

Alcatel-lucent SFP+ Optical Transceiver Module for MMF SFP-10G-SR-AL Specifications: P/N SFP-10G-SR-AL-A Datarate 10.3G/ps Distance 300M Wavelength 850nm Transmitter VCSEL Receiver PIN Media MMF DDM/DOM YES ... Read More
2017-07-26 17:46:04
چین Alcatel-lucent 10GBASE-LR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-LR-AL کارخانه

Alcatel-lucent 10GBASE-LR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-LR-AL

Alcatel-lucent 10GBASE-LR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-LR-AL Specifications: P/N SFP-10G-LR-AL-A Datarate 10.3G/ps Distance 10KM Wavelength 1310nm Transmitter DFB Receiver PIN Media SMF DDM/DOM YES ... Read More
2017-07-26 17:46:04
چین Arista Networks 10GBASE-SR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-SRL کارخانه

Arista Networks 10GBASE-SR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-SRL

Arista Networks 10GBASE-SR SFP+ Optical Transceiver Module SFP-10G-SRL Specifications: P/N SFP-10G-SRL-A Datarate 10.3G/ps Distance 100M Wavelength 850nm Transmitter VCSEL Receiver PIN Media MMF DDM/DOM YES ... Read More
2017-07-26 17:46:05
چین 40KM 10G / ps LC SMF SFP + فرستنده اپتیکال 1550nm برای 2x FC sfp-10ge-ER کارخانه

40KM 10G / ps LC SMF SFP + فرستنده اپتیکال 1550nm برای 2x FC sfp-10ge-ER

40KM 10G / ps LC SMF SFP + فرستنده اپتیکال 1550nm برای 2x FC sfp-10ge-ER مشخصات: P / N AO + -5192-ER نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین 1550 نانومتر فاصله 40 کیلو متر فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM بل... Read More
2017-07-26 17:46:02
چین 1550 نانومتر 10G ZR SFP + فرستنده اپتیکال برای 8x کانال فیبر sfp-10gbase-ZR کارخانه

1550 نانومتر 10G ZR SFP + فرستنده اپتیکال برای 8x کانال فیبر sfp-10gbase-ZR

1550 نانومتر 10G ZR SFP + فرستنده اپتیکال برای 8x کانال فیبر sfp-10gbase-ZR مشخصات: P / N AO + -5192-ZR نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین 1550 نانومتر فاصله 80 کیلوگرم فرستنده DFB گیرنده APD رسانه ها SMF DDM / DOM ... Read More
2017-07-26 17:46:02
چین 10G BIDI WDM SMF SFP + فرستنده اپتیکال RX 1330nm 40KM برای 10GE کارخانه

10G BIDI WDM SMF SFP + فرستنده اپتیکال RX 1330nm 40KM برای 10GE

10G BIDI WDM SMF SFP + فرستنده اپتیکال RX 1330nm 40KM برای 10GE مشخصات: P / N AO + -WDM12-R40 نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین TX 1270nm / RX 1330nm فاصله 40 کیلو متر فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM ... Read More
2017-07-26 17:46:02
چین RX 10G / ps BIDI WDM SFP + فرستنده اپتیکال با اتصال LC کارخانه

RX 10G / ps BIDI WDM SFP + فرستنده اپتیکال با اتصال LC

RX 10G / ps BIDI WDM SFP + فرستنده اپتیکال با اتصال LC مشخصات: P / N AO + -WDM13-R40 نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین TX 1330nm / RX 1270nm فاصله 40 کیلو متر فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM بله اتصال ... Read More
2017-07-26 17:46:02
چین RX 1330nm 20KM SMF SFP + فرستنده اپتیکال 10G BIDI WDM TX کارخانه

RX 1330nm 20KM SMF SFP + فرستنده اپتیکال 10G BIDI WDM TX

RX 1330nm 20KM SMF SFP + فرستنده اپتیکال 10G BIDI WDM TX مشخصات فنی: P / N AO + -WDM12-R20 نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین TX 1270nm / RX 1330nm فاصله 20KM فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM بله اتصال ... Read More
2017-07-26 17:46:01
چین 10G RX 1270nm SFP + فرستنده اپتیکال با LC برای کانال فیبر SMF کارخانه

10G RX 1270nm SFP + فرستنده اپتیکال با LC برای کانال فیبر SMF

فرستنده اپتیکال 10G RX 1270nm SFP + با LC برای کانال فیبر SMF مشخصات: P / N AO + -WDM13-R20 نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین TX 1330nm / RX 1270nm فاصله 20KM فرستنده DFB گیرنده پین رسانه ها SMF DDM / DOM بله اتصال ... Read More
2017-07-26 17:46:02
چین SMF CWDM 10G / ps SFP + فرستنده اپتیکال 1470nm 1490nm 80KM با اتصال LC کارخانه

SMF CWDM 10G / ps SFP + فرستنده اپتیکال 1470nm 1490nm 80KM با اتصال LC

SMF CWDM 10G / ps SFP + فرستنده اپتیکال 1470nm 1490nm 80KM با اتصال LC مشخصات: P / N AO + -CXXXX-R80 نرخ داده 10G / ps موج ولنتاین CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 فاصله 80 کیلوگرم فرستنده DFB گیرند... Read More
2017-07-26 17:46:02
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|