5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولاتفرستنده SFP + اپتیکال

RX 10G / ps BIDI WDM SFP + فرستنده اپتیکال با اتصال LC

RX 10G / ps BIDI WDM SFP + فرستنده اپتیکال با اتصال LC

    • RX 10G/ps BIDI WDM SFP + Optical Transceiver With LC Connector
    • RX 10G/ps BIDI WDM SFP + Optical Transceiver With LC Connector
    • RX 10G/ps BIDI WDM SFP + Optical Transceiver With LC Connector
    • RX 10G/ps BIDI WDM SFP + Optical Transceiver With LC Connector
    • RX 10G/ps BIDI WDM SFP + Optical Transceiver With LC Connector
  • RX 10G/ps BIDI WDM SFP + Optical Transceiver With LC Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: AscentOptics/Neuter, OEM
    گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    شماره مدل: AO + -WDM13-R40

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    جزئیات بسته بندی: 10 و یا 20PCS / سینی پلاستیکی، 1PC / جعبه هدیه
    زمان تحویل: ظرف 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, اتحادیه های غربی
    قابلیت ارائه: 50, 000pcs در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: فرستنده SFP + اپتیکال نرخ داده: 10G / ps
    فاصله: 40 کیلو متر طول موج: TX 1330nm / RX 1270nm
    نرم افزار: Datacom 10G اترنت / 2x 4x 8x FC DDM / DOM: بله



    RX 10G / ps BIDI WDM SFP + فرستنده اپتیکال با اتصال LC

    مشخصات:

    P / N

    AO + -WDM13-R40

    نرخ داده

    10G / ps

    موج ولنتاین

    TX 1330nm / RX 1270nm

    فاصله

    40 کیلو متر

    فرستنده

    DFB

    گیرنده

    پین

    رسانه ها

    SMF

    DDM / DOM

    بله

    اتصال دهنده

    LC

    کاربرد

    Datacom 10G اترنت / 2x 4x 8x FC

    دمای عملیاتی

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    تامین کننده ولتاژ

    3.3V

    صدور گواهینامه

    CE / FCC / ROHS / TUV / UL

    نام تجاری

    AscentOptics / Neuter، OEM

    10G BIDI (WDM) SFP + TX 1330nm / RX 1270nm 40KM تک حالت Datacom 10G اترنت / 2x 4x 8x FC

    شرح:

    ماژول AscentOptics 10GBASE SFP + به مشتریان طیف گسترده ای از گزینه های اتصال 10 گیگابایت اترنت را برای مرکز داده، کابینه سیم کشی سازمانی و برنامه های کاربردی حمل و نقل ارائه دهندگان خدمات ارائه می دهد.

    پشتیبانی از 10GBASE اترنت و OTU2 / OTU2e

    دستگاه ورودی / خروجی داغ قابل تعویض که به سوکت SFP + اترنت وصل می شود. انعطاف پذیری انتخاب رابط را فراهم می کند. پشتیبانی مدل "پرداخت به عنوان شما". پشتیبانی از قابلیت نظارت دیجیتال نوری

    قابلیت هماهنگی نوری با 10GBASE XENPAK، 10GBASE X2 و 10GBASE XFP در یک لینک

    امکانات

    • 10Gb / s رابط سریال نوری با استاندارد 802.3ae 10GBASE-LR، کانکتور تک LC برای برنامه دو طرفه، بیش از 20km SMF

    • رابط برق سازگار با مشخصات SFF-8431 برای افزایش 8.5 و 10 گیگابیت فاکتور کوچک ماژول پلاگین "SFP +"

    • فرستنده DFB 1270/1330 نانومتری، آشکارساز پین عکس

    • رابط 2 سیم برای مشخصات مدیریت مطابق با رابط SFF 8472 دیجیتال تشخیصی برای فرستنده های نوری

    • شماره بخش (-40 ° C تا 85 ° C):

    • -AO + -WDM12-R20، 1270TX / 1330RX

    • - AO + -WDM13-R20، 1330TX / 1270RX

    • سمت خط، تابع loopback سمت مشتری

    • سیستم عامل پیشرفته اجازه می دهد اطلاعات سیستم رمزگذاری سیستم مشتری در گیرنده گیرنده ذخیره شود

    • سازگار با ROHS

    برنامه های کاربردی

    • شبکه های ذخیره سازی با سرعت بالا
    • خوشه کامپیوتر متقابل اتصال
    • لوله های داده سفارشی با سرعت بالا

    AscentOptics SFP +

    BIDI (WDM) SFP +
    P / N نرخ داده فاصله طول موج FP PD رسانه ها
    AO + -WDM13-R20 10G / ps 20KM 1330 DFB پین SM
    AO + -WDM12-R20 10G / ps 20KM 1270 DFB پین SM
    AO + -WDM13-R40 10G / ps 40 کیلو متر 1330 DFB پین SM
    AO + -WDM12-R40 10G / ps 40 کیلو متر 1270 DFB پین SM

    مزیت رقابتی:

    1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
    2. قیمت گذاری رقابتی
    3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM برچسب سفارشی
    5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

    اطلاعات تماس
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات