5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولاتفرستنده اپتیکال 100G

فرستندهای 100G اپتیکال 1310 نانومتری، فرستنده سیگنال 40 مگاپیکسل Cfp،

فرستندهای 100G اپتیکال 1310 نانومتری، فرستنده سیگنال 40 مگاپیکسل Cfp،

  • فرستندهای 100G اپتیکال 1310 نانومتری، فرستنده سیگنال 40 مگاپیکسل Cfp،
  • فرستندهای 100G اپتیکال 1310 نانومتری، فرستنده سیگنال 40 مگاپیکسل Cfp،
فرستندهای 100G اپتیکال 1310 نانومتری، فرستنده سیگنال 40 مگاپیکسل Cfp،
جزئیات محصول:
Place of Origin: Shenzhen,China
نام تجاری: AscentOptics/Neuter, OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: ACFP-100G-ER4
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 1PCS
قیمت: USD7500
Packaging Details: 10 or 20PCS /Plastic tray, 1PC/Gift box
Delivery Time: Within 1-3 working days after PO confirmed
Payment Terms: T/T, Western Union, L/C
Supply Ability: 50,000pcs/Month
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
P / N: ACFP-100G-ER4 نام تجاری: AscentOptics / Neuter، OEM
نرخ داده: 100G / ps موج ولنتاین: 4 CWDM Lane 1270 1290 1310 1330
DDM / DOM: بله درجه حرارت: 0 ℃ ~ + 70 ℃
رسانه ها: SMF
برجسته:

فرستنده ی یکپارچه 100g، ماژول های نوری 100 گرم

,

100g optical modules

فرستندهای 100G اپتیکال 1310 نانومتری، فرستنده سیگنال 40 مگاپیکسلی Cfp

ACFP-100G-ER4 سازگار CFP 100G / ps ER4 100G شبکه اترنت / مترو 1310nm 40Km Transceiver SMF

مشخصات:

P / N ACFP-100G-ER4
نرخ داده 100G / ps
فاصله 40 کیلو متر
موج ولنتاین 4 CWDM Lane 1270 1290 1310 1330
رسانه ها SMF
DDM / DOM بله
اتصال دهنده LC
کاربرد 1000G شبکه اترنت / 1000G مترو
دمای عملیاتی 0 ℃ ~ + 70 ℃
تامین کننده ولتاژ 3.3V
صدور گواهینامه CE / FCC / ROHS / TUV / UL
نام تجاری

AscentOptics / Neuter، OEM


برنامه های کاربردی
  • رک به رک
  • مرکز اطلاعات
  • فرضیه
  • شبکه مترو
  • سوئیچ و روتر
  • طرف مشتری 100G اترنت

 

شرح:

CFP 100G / ps ER4 100G شبکه اترنت / مترو

فاکتور فرم C-factor (CFP) یک توافق چند منبع است که یک فاکتور فرم معمول برای انتقال سیگنال های دیجیتال با سرعت بالا را تولید می کند. c نشان دهنده حرف C است که برای بیان تعداد 100 (سانتی متر) استفاده می شود، زیرا این استاندارد در ابتدا برای سیستم های اترنت 100 گیگابیت توسعه داده شد.

ماژول فرستنده های AscentOptics 100GBASE CFP دستگاه های ورودی / خروجی قابل جابجایی هستند که به پورت سوئیچ یا روتر 100 گیگابیت اترنت CFP متصل می شوند. آنها به مشتریان گزینه های اتصال 100 گیگابیت اترنت را در هسته و لایه های توزیع مرکز داده، شرکت ها و شبکه های ارائه دهنده خدمات ارائه می دهند.


 

  مزیت رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
2. قیمت گذاری رقابتی
3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

اطلاعات تماس
Ascent Optics Co.,Ltd.

تماس با شخص: Alice

تلفن: +8613706245463

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات