5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولاتفرستنده اپتیکال 100G

فرستنده اتر 4 Cfp2 برای اترنت، ماژول های نوری 100 گرم 3 سال گارانتی

فرستنده اتر 4 Cfp2 برای اترنت، ماژول های نوری 100 گرم 3 سال گارانتی

    • Er4 Cfp2 Transceiver For Ethernet , 100g Optical Modules 3 Years Warranty
    • Er4 Cfp2 Transceiver For Ethernet , 100g Optical Modules 3 Years Warranty
  • Er4 Cfp2 Transceiver For Ethernet , 100g Optical Modules 3 Years Warranty

    جزئیات محصول:

    Place of Origin: Shenzhen,China
    نام تجاری: AscentOptics/Neuter, OEM
    گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model Number: ACFP2-100G-ER4

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 1PCS
    Packaging Details: 10 or 20PCS /Plastic tray, 1PC/Gift box
    Delivery Time: Within 1-3 working days after PO confirmed
    Payment Terms: T/T, Western Union, L/C
    Supply Ability: 1000pcs/Month
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات

    فرستنده اتر 4 Cfp2 برای اترنت، ماژول های نوری 100 گرم 3 سال گارانتی

    100G CFP2 ER4 برای ETHERNET CFP2 ER4 1310nm 40KM فرستنده اپتیکال

    مشخصات:

    P / N ACFP2-100G-ER4
    نرخ داده 100G / ps
    فاصله 40 کیلو متر
    موج ولنتاین 4 CWDM Lane 1270 1290 1310 1330
    رسانه ها SMF
    DDM / DOM بله
    اتصال دهنده LC
    کاربرد 100G شبکه اترنت / 100G مترو
    دمای عملیاتی 0 ℃ ~ + 70 ℃
    تامین کننده ولتاژ 3.3V
    صدور گواهینامه CE / FCC / ROHS / TUV / UL
    نام تجاری AscentOptics / Neuter، OEM
     

    شرح:

    100G CFP2 ER4 برای ETHERNET CFP2 ER4 1310nm 40KM فرستنده اپتیکال

    100GBASE-LR4 CFP2 برای استفاده در 100 گیگابیت اترنت و 4x28G OTN رابط مشتری در فیبر تک حالت طراحی شده است.
    آنها مطابق با توصیه های ITU-T G.959.1 / G.709 و مکمل 39 (G.sup39) مطابق با استاندارد CFP MSA1، IEEE 802.3ba 100GBASE-LR42 و OTU4 4I1-9D1F هستند. توابع تشخیص دیجیتالی از طریق رابط MDIO در دسترس هستند، که توسط CFP MSA مشخص شده است. گیرنده گیرنده در هر دستورالعمل 2002/95 / EC3 سازگار با RoHS و بدون سرب است.


     

    برنامه های کاربردی
    • فاکتور فرم CFP2 داغ قابل تنظیم
    • پشتیبانی از نرخ بیتی 103.1Gb / s و 112Gb / s
    • اتلاف برق <8W
    • سازگار با RoHS -6 (بدون سرب)
    • محدوده دما تجاری 0 تا 70 درجه سانتی گراد است
    • منبع تغذیه 3.3V تنها
    • حداکثر طول لینک 10km در فیبر حالت تک (SMF)
    • فرستنده LAN-WDM مبتنی بر DFB 4x28Gb / s است
    • رابط برق 4x28G
    • مخازن دوبلکس

    مزیت رقابتی:


    1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
    2. قیمت گذاری رقابتی
    3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM برچسب سفارشی
    5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

    اطلاعات تماس
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات