5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولاتفرستنده اپتیکال 100G

100G / ps LR4 پروتکل فیبر نوری 100G شبکه اترنت / مترو 10Km فاصله

100G / ps LR4 پروتکل فیبر نوری 100G شبکه اترنت / مترو 10Km فاصله

100G / ps LR4 Fiber Optic Transceiver 100G Ethernet / Metro Network 10Km Distance

جزئیات محصول:

Place of Origin: Shenzhen,China
نام تجاری: AscentOptics/Neuter, OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: ACFP-100G-LR4

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1PCS
قیمت: USD2000-2200
Packaging Details: 10 or 20PCS /Plastic tray, 1PC/Gift box
Delivery Time: Within 1-3 working days after PO confirmed
Payment Terms: T/T, Western Union, L/C
Supply Ability: 50,000pcs/Month
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
P / N: ACFP-100G-LR4 فاصله: 10 کیلومتر
درجه حرارت: 0 ℃ ~ + 70 ℃ اتصال دهنده: LC
موج ولنتاین: 1270 1290 1310 1330 نام تجاری: AscentOptics / Neuter، OEM

100G / ps LR4 پروتکل فیبر نوری 100G شبکه اترنت / مترو 10Km فاصله

ACFP-100G-LR4 100G / ps LR4 100G شبکه اترنت / مترو SMF 10Km

مشخصات:

P / N ACFP-100G-LR4
نرخ داده 100G / ps
فاصله 10 کیلو متر
موج ولنتاین 4 CWDM Lane 1270 1290 1310 1330
رسانه ها SMF
DDM / DOM بله
اتصال دهنده LC
کاربرد شبکه 100G اترنت / 40G مترو
دمای عملیاتی 0 ℃ ~ + 70 ℃
تامین کننده ولتاژ 3.3V
صدور گواهینامه CE / FCC / ROHS / TUV / UL
نام تجاری AscentOptics / Neuter، OEM
 

شرح:

CFP 100G / ps LR4 100G شبکه اترنت / مترو

فاکتور فرم C-factor (CFP) یک توافق چند منبع است که یک فاکتور فرم معمول برای انتقال سیگنال های دیجیتال با سرعت بالا را تولید می کند. c نشان دهنده حرف C است که برای بیان تعداد 100 (سانتی متر) استفاده می شود، زیرا این استاندارد در ابتدا برای سیستم های اترنت 100 گیگابیت توسعه داده شد.

ماژول فرستنده های AscentOptics 100GBASE CFP دستگاه های ورودی / خروجی قابل جابجایی هستند که به پورت سوئیچ یا روتر 100 گیگابیت اترنت CFP متصل می شوند. آنها به مشتریان گزینه های اتصال 100 گیگابیت اترنت را در هسته و لایه های توزیع مرکز داده، شرکت ها و شبکه های ارائه دهنده خدمات ارائه می دهند.


 

برنامه های کاربردی
  • رک به رک
  • مرکز اطلاعات
  • فرضیه
  • شبکه مترو
  • سوئیچ و روتر
  • طرف مشتری 100G اترنت

مزیت رقابتی:


1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
2. قیمت گذاری رقابتی
3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

اطلاعات تماس
Ascent Optics Co.,Ltd.

تماس با شخص: Alice

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات