5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولاتQSFP + فرستنده اپتیکال

40GBase-CSR4 QSFP + CISCO سازگار فرستنده 850nm QSFP-40G-CSR4

40GBase-CSR4 QSFP + CISCO سازگار فرستنده 850nm QSFP-40G-CSR4

    • 40GBASE-CSR4 QSFP + CISCO Compatible Transceiver 850nm QSFP-40G-CSR4
    • 40GBASE-CSR4 QSFP + CISCO Compatible Transceiver 850nm QSFP-40G-CSR4
    • 40GBASE-CSR4 QSFP + CISCO Compatible Transceiver 850nm QSFP-40G-CSR4
    • 40GBASE-CSR4 QSFP + CISCO Compatible Transceiver 850nm QSFP-40G-CSR4
    • 40GBASE-CSR4 QSFP + CISCO Compatible Transceiver 850nm QSFP-40G-CSR4
  • 40GBASE-CSR4 QSFP + CISCO Compatible Transceiver 850nm QSFP-40G-CSR4

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: Neuter, OEM
    گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    شماره مدل: 40G-QSFP-SR4-A

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    جزئیات بسته بندی: 10PCS / سینی پلاستیکی، 1PC / جعبه هدیه
    زمان تحویل: ظرف 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, اتحادیه های غربی
    قابلیت ارائه: 50, 000pcs در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: QSFP + فرستنده اپتیکال نرخ داده: 40G / ps
    فاصله: 300 م موج ولنتاین: 850 نانومتر
    نرم افزار: 40G اترنت / 40G Infiniband DDM / DOM: بله


    40GBASE-CSR4 QSFP + CISCO سازگار فرستنده 850nm QSFP-40G-CSR4

    مشخصات:

    P / N

    QSFP-40G-CSR4-A

    نرخ داده

    40G / ps

    فاصله

    300 م

    موج ولنتاین

    850 نانومتر

    رسانه ها

    MMF

    DDM / DOM

    بله

    اتصال دهنده

    MTP / MPO

    کاربرد

    40G اترنت / 40G Infiniband

    دمای عملیاتی

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    تامین کننده ولتاژ

    3.3V

    صدور گواهینامه

    CE / FCC / ROHS / TUV / UL

    نام تجاری

    بی نظیر، نصب شده


    شرح:

    40GBASE-CSR4 QSFP + ماژول برای MMF 300M
    .
    ماژول AspendOptics 40GBASE QSFP + (Quad Small Form-Factor Pluggable Plus) به مشتریان ارائه می دهد انواع مختلفی از گزینه های اتصال 40 گیگابیت اترنت با تراکم بالا برای مرکز داده، شبکه های کامپیوتری با کارایی بالا، هسته های سازمانی و لایه های توزیع، و برنامه های حمل و نقل ارائه دهنده خدمات.


    امکانات
    • 4 کانال کاملا مستقل دو طرفه
    • سرعت انتقال داده 11.2Gbps در هر کانال
    • اتصال نوری MTP / MPO
    • QSFP MSA سازگار است
    • قابلیت تشخیص دیجیتال
    • قابلیت انتقال بیش از 100 مگا در فیبر ریب چند حالته OM3
    • CML I / O برق سازگار است
    • منبع تغذیه 3.3V تنها
    • دمای مورد کار: 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
    • رابط الکتریکی XLPPI (با توان حداکثر 1.5W)
    • سازگار با RoHS-6

    برنامه های کاربردی
    • اترنت 40G
    • Infiniband اتصالات
    • اتصالات مخابرات 40G
    • مراکز داده



    سیسکو 40G QSFP +

    QSFP + 40G
    QSFP-40G-SR4 QSFP-40G-SR4-A 40GBASE-SR4 QSFP + ماژول برای MMF 100M
    QSFP-40G-CSR4 QSFP-40G-CSR4-A 40GBASE-CSR4 QSFP + ماژول برای MMF 300M
    QSFP-40G-LR4 QSFP-40G-LR4-A 40GBASE-LR4 QSFP + ماژول برای SMF 10KM


    مزیت رقابتی:
    1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
    2. قیمت گذاری رقابتی
    3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM برچسب سفارشی
    5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

    اطلاعات تماس
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات