5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولاتQSFP + فرستنده اپتیکال

40G SR4 QSFP + فرستنده اپتیکال 850nm 100 مگابایت Infiniband QDR DDR SDR

40G SR4 QSFP + فرستنده اپتیکال 850nm 100 مگابایت Infiniband QDR DDR SDR

  • 40G SR4 QSFP + فرستنده اپتیکال 850nm 100 مگابایت Infiniband QDR DDR SDR
  • 40G SR4 QSFP + فرستنده اپتیکال 850nm 100 مگابایت Infiniband QDR DDR SDR
  • 40G SR4 QSFP + فرستنده اپتیکال 850nm 100 مگابایت Infiniband QDR DDR SDR
  • 40G SR4 QSFP + فرستنده اپتیکال 850nm 100 مگابایت Infiniband QDR DDR SDR
  • 40G SR4 QSFP + فرستنده اپتیکال 850nm 100 مگابایت Infiniband QDR DDR SDR
40G SR4 QSFP + فرستنده اپتیکال 850nm 100 مگابایت Infiniband QDR DDR SDR
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: AscentOptics/Neuter, OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: 40G-QSFP-SR4-A
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: 10 و یا 20PCS / سینی پلاستیکی، 1PC / جعبه هدیه
زمان تحویل: ظرف 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, اتحادیه های غربی
قابلیت ارائه: 50, 000pcs در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: QSFP + فرستنده اپتیکال نرخ داده: 40G / ps
فاصله: 100M موج ولنتاین: 850 نانومتر
نرم افزار: 40G اترنت / 40G Infiniband DDM / DOM: بله
برجسته:

ماژول فرستنده qsfp، فرستنده فیبر نوری

,

fiber optic transceiver


40G SR4 QSFP + فرستنده اپتیکال 850nm 100 مگابایت Infiniband QDR DDR SDR


مشخصات:

P / N

AQSFP-40G-SR4

نرخ داده

40G / ps

فاصله

100 متر

موج ولنتاین

850 نانومتر

رسانه ها

MMF

DDM / DOM

بله

اتصال دهنده

MTP / MPO

کاربرد

40G اترنت / 40G Infiniband

دمای عملیاتی

0 ℃ ~ + 70 ℃

تامین کننده ولتاژ

3.3V

صدور گواهینامه

CE / FCC / ROHS / TUV / UL

نام تجاری

AscentOptics / Neuter، OEM


40G QSFP + SR4 850nm 100m چند حالت 40G اترنت / Infiniband QDR، DDR و SDR / Data Center

شرح:

Quad-Small-Form-factor Pluggable (QSFP یا QSFP +) یک گیرنده جمع و جور و پرقدرت است که برای برنامه های ارتباطات داده استفاده می شود. این یک مادربرد دستگاه شبکه (برای یک سوئیچ، روتر، مبدل رسانه یا دستگاه مشابه) را به یک کابل فیبر نوری متصل می کند. این یک فرمت صنعت است که به طور مشترک توسط بسیاری از فروشندگان بخش شبکه توسعه داده شده و پشتیبانی می شود. فرستنده های QSFP + برای پشتیبانی SCSI Serial Attached، 40G Ethernet، 20G / 40G I nfiniband و دیگر استانداردهای ارتباطات ارتباطی طراحی شده اند. گیرنده QSFP شامل 40GBASE-SR4 و 40GBASE-LR4 برای برنامه های مختلف است.

ماژول AspendOptics 40GBASE QSFP + (Quad Small Form-Factor Pluggable Plus) به مشتریان ارائه می دهد انواع مختلفی از گزینه های اتصال 40 گیگابیت اترنت با تراکم بالا برای مرکز داده، شبکه های کامپیوتری با کارایی بالا، هسته های سازمانی و لایه های توزیع، و برنامه های حمل و نقل ارائه دهنده خدمات.


امکانات
  • 4 کانال کاملا مستقل دو طرفه
  • سرعت انتقال داده 11.2Gbps در هر کانال
  • اتصال نوری MTP / MPO
  • QSFP MSA سازگار است
  • قابلیت تشخیص دیجیتال
  • قابلیت انتقال بیش از 100 مگا در فیبر ریب چند حالته OM3
  • CML I / O برق سازگار است
  • منبع تغذیه 3.3V تنها
  • دمای مورد کار: 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
  • رابط الکتریکی XLPPI (با قدرت حداکثر 1.5 وات)
  • سازگار با RoHS-6

برنامه های کاربردی
  • اترنت 40G
  • Infiniband اتصالات
  • اتصالات مخابرات 40G
  • مراکز داده

AscentOptics 40G QSFP +

مورد شماره نرخ داده فاصله طول موج اتصال دهنده رسانه ها
AQSFP-40G-SR4 40G / ps 100 متر 850 نانومتر MTP / MPO MM
AQSFP-40G-CSR4 40G / ps 300 م 850 نانومتر MTP / MPO MM
AQSFP-40G-IR4 40G / ps 2 کیلومتر 4 CWDM LC SM
AQSFP-40G-LR4 40G / ps 10 کیلومتر 4 CWDM LC SM

مزیت رقابتی:
1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
2. قیمت گذاری رقابتی
3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

اطلاعات تماس
Ascent Optics Co.,Ltd.

تلفن: +8613706245463

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات