5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولات10G ماژول Xenpak

SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت

SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت

  • SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت
  • SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت
  • SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت
  • SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت
SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: AscentOptics/Neuter, OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: AOK-8192-SR
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: 10 و یا 20PCS / سینی پلاستیکی، 1PC / جعبه هدیه
زمان تحویل: ظرف 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, اتحادیه های غربی
قابلیت ارائه: 50, 000pcs در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: ماژول Xenpak 10G، ماژول فرستنده اپتیکال نرخ داده: 10.3 گرم
طول موج: 850 نانومتر فاصله: 300 م
نرم افزار: 10GE Ethernet، 10GE Core-routers، 10GE Storage Ect. فاکتور فرم: XENPAK
برجسته:

ماژول سیسکو 10g، سیسکو xenpak

,

cisco xenpak



SR 10G ماژول Xenpak MMF 850nm 300m xenpak-10g-sr برای 10 گیگابیت اترنت

مشخصات:

P / N

AOK-8192-SR

نرخ داده

10.3 گرم

موج ولنتاین

850 نانومتر

فاصله

300 م

فرستنده

VESCEL

گیرنده

پین

رسانه ها

MMF

DDM / DOM

بله

اتصال دهنده

SC

کاربرد

Datacom 10G اترنت

دمای عملیاتی

0 ℃ ~ + 70 ℃

تامین کننده ولتاژ

3.3V

صدور گواهینامه

CE / FCC / ROHS / TUV / UL

نام تجاری

AscentOptics / Neuter، OEM



10G XENPAK SR 850nm 300M چند حالت Datacom 10G اترنت

شرح:

ماژول 10GBASE XENPAK انواع مختلفی از گزینه های اتصال 10 گیگابایت اترنت را برای مرکز داده، گنجه سیم کشی سازمانی و برنامه های کاربردی حمل و نقل ارائه می دهد.

پشتیبانی از 10GBASE Ethernet.Hot-swappable دستگاه ورودی / خروجی به شاخه اترنت XENPAK سوئیچ یا روتر برای اتصال پورت با شبکه. فراهم می کند انعطاف پذیری از انتخاب رابط. پشتیبانی از "پرداخت به عنوان شما جمعیت" مدل. Interoperable با مربوط به 10 گیگابایت X2، XFP و SFP + ماژول ها در همان لینک

امکانات

  • سازگار با XENPAK MSA Rev.3.0
  • پشتیبانی از IEEE802.3ae تا 300M (OM3 MMF)
  • مصرف برق 1.8W (نوع)
  • محدوده دما 0 تا 70 درجه سانتیگراد
  • ليزر سطحی حفره عمودی در 850 نانومتر (VCSEL)
  • منبع تغذیه قابل تنظیم (APS: + 1.2V)
  • اتصال دوبلکس SC
  • پلاگین 70 پین اتصال با رابط برق XAUI
  • مدیریت و کنترل از طریق رابط MDIO دو سیم
  • سازگار با RoHS

برنامه های کاربردی

  • سوئیچ ها و روترهای اترنت 10GE
  • 10GE هسته روتر
  • 10GE ذخیره سازی
  • دیگر سیستم انتقال 10Gbps اترنت

AscentOptics 10G Xenpak

P / N نرخ داده فاصله طول موج LD PD DDM رسانه ها
AOK-8192-SR 10.3 300 م 850 نانومتر VESCEL پین ی MM
AOK-3192-LR 10.3 10 کیلو متر 1310 نانومتر DFB پین ی SM
AOK-3192-LW 9.95 10 کیلو متر 1310 نانومتر DFB پین ی SM
AOK-3192-LRM 9.95 220 مگا 1310 نانومتر DFB پین ی MM
AOK-5192-ER 10.3 40 کیلو متر 1550 نانومتر DFB پین ی SM
AOK-5192-ZR 10.3 80 کیلوگرم 1550 نانومتر DFB APD ی SM
AOK-CXXXX-R40 10.3 40 کیلو متر CWDM XXXXnm DFB پین ی SM
AOK-CXXXX-R80 10.3 80 کیلوگرم CWDM XXXXnm DFB APD ی SM
AOK-DXX-R40 10.3 40 کیلو متر DWDM CHXX DFB پین ی SM
AOK-DXX-R80 10.3 80 کیلوگرم DWDM CHXX DFB APD ی SM

مزیت رقابتی:

1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
2. قیمت گذاری رقابتی
3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

 

اطلاعات تماس
Ascent Optics Co.,Ltd.

تلفن: +8613706245463

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات