5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولات10G ماژول Xenpak

DDM / DOM 10G ماژول Xenpak 1550nm SMF 80km برای FC Xenpak-10GB-ZR

DDM / DOM 10G ماژول Xenpak 1550nm SMF 80km برای FC Xenpak-10GB-ZR

    • DDM / DOM 10G Xenpak Modules 1550nm SMF 80km For FC Xenpak-10GB-ZR
    • DDM / DOM 10G Xenpak Modules 1550nm SMF 80km For FC Xenpak-10GB-ZR
    • DDM / DOM 10G Xenpak Modules 1550nm SMF 80km For FC Xenpak-10GB-ZR
    • DDM / DOM 10G Xenpak Modules 1550nm SMF 80km For FC Xenpak-10GB-ZR
  • DDM / DOM 10G Xenpak Modules 1550nm SMF 80km For FC Xenpak-10GB-ZR

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: AscentOptics/Neuter, OEM
    گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    شماره مدل: AOK-5192-ZR

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    جزئیات بسته بندی: 10 و یا 20PCS / سینی پلاستیکی، 1PC / جعبه هدیه
    زمان تحویل: ظرف 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, اتحادیه های غربی
    قابلیت ارائه: 50, 000pcs در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: ماژول Xenpak 10G، ماژول فرستنده اپتیکال نرخ داده: 10.3 گرم
    طول موج: 1550 نانومتر فاصله: 80 کیلومتر
    نرم افزار: 10GE Ethernet، 10GE Core-routers، 10GE Storage Ect. فاکتور فرم: XENPAK



    DDM / DOM 10G ماژول Xenpak 1550nm SMF 80km برای FC Xenpak-10GB-ZR

    مشخصات:

    P / N

    AOK-5192-ZR

    نرخ داده

    10.3 گرم

    موج ولنتاین

    1550 نانومتر

    فاصله

    80 کیلوگرم

    فرستنده

    DFB

    گیرنده

    APD

    رسانه ها

    SMF

    DDM / DOM

    بله

    اتصال دهنده

    SC

    کاربرد

    Datacom 10G اترنت

    دمای عملیاتی

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    تامین کننده ولتاژ

    3.3V

    صدور گواهینامه

    CE / FCC / ROHS / TUV / UL

    نام تجاری

    AscentOptics / Neuter، OEM



    10G XENPAK ZR 1550 نانومتر 80 کیلوگرم تک کانکتور Datacom 10G اترنت

    شرح:

    ماژول 10GBASE XENPAK انواع مختلفی از گزینه های اتصال 10 گیگابایت اترنت را برای مرکز داده، گنجه سیم کشی سازمانی و برنامه های کاربردی حمل و نقل ارائه می دهد.

    پشتیبانی از 10GBASE Ethernet.Hot-swappable دستگاه ورودی / خروجی به شاخه اترنت XENPAK یک سوئیچ یا روتر برای اتصال پورت با شبکه. فراهم می کند انعطاف پذیری از انتخاب رابط. پشتیبانی از "پرداخت به عنوان شما جمعیت" model.Interoperable با مربوط به 10 گیگابایت X2، XFP و SFP + ماژول ها در همان لینک

    امکانات

    • XENPAK MSA سازگار است
    • اتصال 70 پین
    • بسته دوجداره SC
    • XAUI 4x3.125Gb / s و سرعت داده TX / RX 10Gb / s
    • خنک کننده EA-DFB / APD
    • منبع تغذیه: +5.0 V، +3.3 V، APS: +1.2 V
    • اختلاف قدرت 4W حداکثر
    • دمای کاری 0 تا 70 درجه سانتیگراد
    • نظارت دیجیتال دیجیتال
    • مدیریت و کنترل با اتوبوس دو سیم MDIO
    • رابط اترنت XAUI اترنت 4 ایکس 3.125 گیگابایت / ثانیه
    • ≤80km ZR 10GBE

    برنامه های کاربردی

    • سوئیچ ها و روترهای اترنت 10GE
    • 10GE هسته روتر
    • 10GE ذخیره سازی
    • دیگر سیستم انتقال 10Gbps اترنت

    AscentOptics 10G Xenpak

    P / N نرخ داده فاصله طول موج LD PD DDM رسانه ها
    AOK-8192-SR 10.3 300 م 850 نانومتر VESCEL پین ی MM
    AOK-3192-LR 10.3 10 کیلو متر 1310 نانومتر DFB پین ی SM
    AOK-3192-LW 9.95 10 کیلو متر 1310 نانومتر DFB پین ی SM
    AOK-3192-LRM 9.95 220 مگا 1310 نانومتر DFB پین ی MM
    AOK-5192-ER 10.3 40 کیلو متر 1550 نانومتر DFB پین ی SM
    AOK-5192-ZR 10.3 80 کیلوگرم 1550 نانومتر DFB APD ی SM
    AOK-CXXXX-R40 10.3 40 کیلو متر CWDM XXXXnm DFB پین ی SM
    AOK-CXXXX-R80 10.3 80 کیلوگرم CWDM XXXXnm DFB APD ی SM
    AOK-DXX-R40 10.3 40 کیلو متر DWDM CHXX DFB پین ی SM
    AOK-DXX-R80 10.3 80 کیلوگرم DWDM CHXX DFB APD ی SM

    مزیت رقابتی:

    1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
    2. قیمت گذاری رقابتی
    3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM برچسب سفارشی
    5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

    اطلاعات تماس
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات