5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولاتماژول 10G X2

1470nm 1490nm CWDM 10G X2 ماژول 1510nm 40km SMF برای مرکز داده

1470nm 1490nm CWDM 10G X2 ماژول 1510nm 40km SMF برای مرکز داده

    • 1470nm 1490nm CWDM 10G X2 Module 1510nm 40km SMF For Data Center
    • 1470nm 1490nm CWDM 10G X2 Module 1510nm 40km SMF For Data Center
    • 1470nm 1490nm CWDM 10G X2 Module 1510nm 40km SMF For Data Center
    • 1470nm 1490nm CWDM 10G X2 Module 1510nm 40km SMF For Data Center
  • 1470nm 1490nm CWDM 10G X2 Module 1510nm 40km SMF For Data Center

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: AscentOptics/Neuter, OEM
    گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    شماره مدل: AO2-CXXXX-R40

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    جزئیات بسته بندی: 10 و یا 20PCS / سینی پلاستیکی، 1PC / جعبه هدیه
    زمان تحویل: ظرف 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, اتحادیه های غربی
    قابلیت ارائه: 50, 000pcs در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: ماژول 10G X2 نرخ داده: 10.3 گرم
    موج ولنتاین: CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 فاصله: 40 کیلو متر
    نرم افزار: Datacom 10G اترنت / 10x FC اتصال دهنده: SC



    1470nm 1490nm CWDM 10G X2 ماژول 1510nm 40km SMF برای مرکز داده


    مشخصات:

    P / N

    AO2-CXXXX-R40

    نرخ داده

    10.3 گرم

    موج ولنتاین

    CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610

    فاصله

    40 کیلو متر

    فرستنده

    DFB

    گیرنده

    پین

    رسانه ها

    SMF

    DDM / DOM

    بله

    اتصال دهنده

    SC

    کاربرد

    Datacom 10G اترنت / 10x FC

    دمای عملیاتی

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    تامین کننده ولتاژ

    3.3V

    صدور گواهینامه

    CE / FCC / ROHS / TUV / UL

    نام تجاری

    AscentOptics / Neuter، OEM



    10G CWDM X2 1470-1610 نانومتر 40 کیلوگرم تک کانکتور Datacom 10G اترنت / 10x FC

    شرح:

    ماژول های 10GBase X2 به مشتریان طیف گسترده ای از گزینه های اتصال 10 گیگابایت اترنت را برای مرکز داده، گنجه سیم کشی سازمانی و برنامه های کاربردی حمل و نقل ارائه می دهند. پشتیبانی از 10 گیگابایت اترنت

    دستگاه ورودی / خروجی داغ مبدل می شود به پورت اترنت X2 سوئیچ یا روتر برای اتصال پورت با شبکه.

    انعطاف پذیری انتخاب رابط را فراهم می کند. پشتیبانی مدل "پرداخت به عنوان شما"

    قابلیت همکاری اپتیکال با 10GBASE Xenpak، 10GBase XFP و 10GBASE SFP + با همان لینک

    امکانات

    • طول موج انتخاب شده به استانداردهای ITU-T برای شبکه CWDM
    • سازگار با X2 MSA Rev2.0b
    • پشتیبانی از IEEE 802.3ae 10GBASE-ER در 10.3125Gbps
    • فاصله انتقال تا 40 کیلومتر (SMF)
    • SC Receptacle CWDM خنک کننده EA لیزر و پنی photodiode
    • اتصال دوتایی نوری SC
    • پلاگین 70 پین اتصال دهنده با رابط برق XAUI
    • مدیریت و کنترل از طریق رابط MDIO دو سیم
    • منبع تغذیه: + 5V، + 3.3V، APS (+ 1.2V)
    • نظارت بر اپتیک تشخیصی
    • محدوده دما: -5 ~ 70 درجه سانتیگراد
    • ROHS سازگار است

    برنامه های کاربردی

    • سوئیچ ها و روترهای اترنت 10GE
    • 10GE هسته روتر
    • 10GE ذخیره سازی
    • دیگر سیستم انتقال 10Gbps اترنت

    فرستنده اپتیکال 10G X2

    P / N نرخ داده فاصله طول موج LD PD DDM رسانه ها
    AO2-8192-SR 10.3 300 م 850 نانومتر VESCEL پین ی MM
    AO2-3192-LR 10.3 10 کیلو متر 1310 نانومتر DFB پین ی SM
    AO2-3192-LW 9.95 10 کیلو متر 1310 نانومتر DFB پین ی SM
    AO2-3192-LRM 10.3 220 مگا 1310 نانومتر DFB پین ی MM
    AO2-5192-ER 10.3 40 کیلو متر 1550 نانومتر DFB پین ی SM
    AO2-5192-ZR 10.3 80 کیلوگرم 1550 نانومتر DFB APD ی SM
    AO2-CXXXX-R40 10.3 40 کیلو متر CWDM XXXXnm DFB پین ی SM
    AO2-CXXXX-R80 10.3 80 کیلوگرم CWDM XXXXnm DFB APD ی SM
    AO2-DXX-R40 10.3 40 کیلو متر DWDM CHXX DFB پین ی SM
    AO2-DXX-R80 10.3 80 کیلوگرم DWDM CHXX DFB APD ی SM

    مزیت رقابتی:

    1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
    2. قیمت گذاری رقابتی
    3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM برچسب سفارشی
    5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

    اطلاعات تماس
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات