5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولاتماژول 10G X2

1310 نانومتر 10 کیلو وات 10G ماژول X2 ماژول LR SMF SC برای 10 GE x2-10gb-lr

1310 نانومتر 10 کیلو وات 10G ماژول X2 ماژول LR SMF SC برای 10 GE x2-10gb-lr

  • 1310 نانومتر 10 کیلو وات 10G ماژول X2 ماژول LR SMF SC برای 10 GE x2-10gb-lr
  • 1310 نانومتر 10 کیلو وات 10G ماژول X2 ماژول LR SMF SC برای 10 GE x2-10gb-lr
  • 1310 نانومتر 10 کیلو وات 10G ماژول X2 ماژول LR SMF SC برای 10 GE x2-10gb-lr
  • 1310 نانومتر 10 کیلو وات 10G ماژول X2 ماژول LR SMF SC برای 10 GE x2-10gb-lr
1310 نانومتر 10 کیلو وات 10G ماژول X2 ماژول LR SMF SC برای 10 GE x2-10gb-lr
جزئیات محصول:
محل منبع: شنژن چین
نام تجاری: AscentOptics/Neuter, OEM
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: AO2-3192-LR
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: 10 و یا 20PCS / سینی پلاستیکی، 1PC / جعبه هدیه
زمان تحویل: ظرف 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, اتحادیه های غربی
قابلیت ارائه: 50, 000pcs در ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: ماژول 10G X2 نرخ داده: 10.3 گرم
موج ولنتاین: 1310 نانومتر فاصله: 10 کیلو متر
نرم افزار: Datacom 10G اترنت / 10x FC اتصال دهنده: SC
برجسته:

ماژول 10g، سیسکو 10g x2

,

cisco 10g x2



1310 نانومتر 10 کیلو وات 10G ماژول X2 ماژول LR SMF SC برای 10 GE x2-10gb-lr

مشخصات:

P / N

AO2-3192-LR

نرخ داده

10.3 گرم

موج ولنتاین

1310 نانومتر

فاصله

10 کیلو متر

فرستنده

DFB

گیرنده

پین

رسانه ها

SMF

DDM / DOM

بله

اتصال دهنده

SC

کاربرد

Datacom 10G اترنت / 10x FC

دمای عملیاتی

0 ℃ ~ + 70 ℃

تامین کننده ولتاژ

3.3V

صدور گواهینامه

CE / FCC / ROHS / TUV / UL

نام تجاری

AscentOptics / Neuter، OEM

شرح:

ماژول 10GBASE X2 به مشتریان طیف گسترده ای از گزینه های اتصال 10 گیگابایت اترنت را برای مرکز داده، گنجه سیم کشی سازمانی و برنامه های کاربردی حمل و نقل ارائه می دهد. پشتیبانی از 10 گیگابایت اترنت

دستگاه ورودی / خروجی داغ مبدل می شود به پورت اترنت X2 سوئیچ یا روتر برای اتصال پورت با شبکه.

انعطاف پذیری انتخاب رابط را فراهم می کند. پشتیبانی مدل "پرداخت به عنوان شما"

قابلیت همکاری اپتیکال با 10GBASE Xenpak، 10GBase XFP و 10GBASE SFP + با همان لینک

امکانات

  • سازگار با X2 MSA Rev2.0b
  • پشتیبانی از IEEE 802.3ae 10GBASE-LR در 10.3125Gbps
  • فاصله انتقال تا 10 کیلومتر (SMF)
  • لیتیوم DFB 1310 نانومتری دارای گیربکس SC است
  • اتصال دوتایی نوری SC
  • پلاگین 70 پین اتصال دهنده با رابط برق XAUI
  • مدیریت و کنترل از طریق رابط MDIO دو سیم
  • منبع تغذیه: 3.3V، APS (1.2V)
  • نظارت بر اپتیک تشخیصی
  • محدوده دما: 0 ~ 70 درجه سانتی گراد
  • ROHS سازگار است

برنامه های کاربردی

  • سوئیچ ها و روترهای اترنت 10GE
  • 10GE هسته روتر
  • 10GE ذخیره سازی
  • دیگر سیستم انتقال 10Gbps اترنت

فرستنده اپتیکال 10G X2

P / N نرخ داده فاصله طول موج LD PD DDM رسانه ها
AO2-8192-SR 10.3 300 م 850 نانومتر VESCEL پین ی MM
AO2-3192-LR 10.3 10 کیلو متر 1310 نانومتر DFB پین ی SM
AO2-3192-LW 9.95 10 کیلو متر 1310 نانومتر DFB پین ی SM
AO2-3192-LRM 10.3 220 مگا 1310 نانومتر DFB پین ی MM
AO2-5192-ER 10.3 40 کیلو متر 1550 نانومتر DFB پین ی SM
AO2-5192-ZR 10.3 80 کیلوگرم 1550 نانومتر DFB APD ی SM
AO2-CXXXX-R40 10.3 40 کیلو متر CWDM XXXXnm DFB پین ی SM
AO2-CXXXX-R80 10.3 80 کیلوگرم CWDM XXXXnm DFB APD ی SM
AO2-DXX-R40 10.3 40 کیلو متر DWDM CHXX DFB پین ی SM
AO2-DXX-R80 10.3 80 کیلوگرم DWDM CHXX DFB APD ی SM

مزیت رقابتی:

1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
2. قیمت گذاری رقابتی
3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

اطلاعات تماس
Ascent Optics Co.,Ltd.

تلفن: +8613706245463

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات