5 / F، ساختمان A، پارک صنعتی Feiyang، No.8 Longchang Rd، Baoan Districe، شنژن، چین، 518101
خانه محصولاتفرستنده های سازگار CISCO

فرستنده های سازگار با 40GBASE-LR4 QSFP + CISCO برای SMF QSFP-40G-LR4

فرستنده های سازگار با 40GBASE-LR4 QSFP + CISCO برای SMF QSFP-40G-LR4

    • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4
    • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4
    • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4
    • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4
    • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4
  • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن چین
    نام تجاری: Neuter, OEM
    گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    شماره مدل: QSFP-40G-LR4

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    جزئیات بسته بندی: 10PCS / سینی پلاستیکی، 1PC / جعبه هدیه
    زمان تحویل: ظرف 1-3 روز کاری پس از تأیید PO
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, اتحادیه های غربی
    قابلیت ارائه: 50, 000pcs در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: فرستنده های سازگار CISCO نرخ داده: 40G / ps
    فاصله: 10 کیلو متر اتصال دهنده: LC
    DDM / DOM: بله نرم افزار: 40G اترنت / 40G Infiniband


    فرستنده های سازگار با 40GBASE-LR4 QSFP + CISCO برای SMF QSFP-40G-LR4

    مشخصات:

    P / N

    QSFP-40G-LR4

    نرخ داده

    40G / ps

    فاصله

    10 کیلو متر

    موج ولنتاین

    1310 نانومتر

    رسانه ها

    SMF

    DDM / DOM

    بله

    اتصال دهنده

    LC

    کاربرد

    40G اترنت / 40G Infiniband

    دمای عملیاتی

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    تامین کننده ولتاژ

    3.3V

    صدور گواهینامه

    CE / FCC / ROHS / TUV / UL

    نام تجاری

    بی نظیر، نصب شده

    شرح:

    40GBASE-LR4 QSFP + ماژول برای SMF

    ماژول AspendOptics 40GBASE QSFP + (Quad Small Form-Factor Pluggable Plus) به مشتریان ارائه می دهد انواع مختلفی از گزینه های اتصال 40 گیگابیت اترنت با تراکم بالا برای مرکز داده، شبکه های کامپیوتری با کارایی بالا، هسته های سازمانی و لایه های توزیع، و برنامه های حمل و نقل ارائه دهنده خدمات.

    برنامه های کاربردی

    • اترنت 40G
    • Infiniband اتصالات
    • اتصالات مخابرات 40G
    • مراکز داده

    مزیت رقابتی:

    1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
    2. قیمت گذاری رقابتی
    3. سازگار کامل (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM برچسب سفارشی
    5. سهام را نگه دارید، تحویل سریع

    اطلاعات تماس
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات